sobota, 17 kwietnia 2021 r.

Kursy

„W trosce o wysoki poziom kalifikacji i bezpieczeństwo"

          1.    Kierowca wózka jezdniowego z napędem silnikowym
                 Celem kursu jest:


Uzyskanie uprawnień do kierowania wózkami jezdniowymi /platformowymi, podnośnikowymi, bocznikowymi i specjalnego przeznaczenia/ z napędem silnikowym elektrycznym i spalinowym oraz nabycie uprawnień do bezpiecznej wymiany butli gazowej „LPG”.


Kurs jest organizowany na podstawie i zgodnie z programem szkoleniowym opracowany prze Ośrodek Doskonalenia Kadr w Mysłowicach i decyzją Ministra Gospodarki zatwierdzany pod Nr. PP-13/TT/VIII/2740W/02.


Wydany w maju 2007r. dla Nike – Ośrodek Szkoleniowo Doradczy z prawem do użytkowania z Numerem 1372/V/2007.

Ośrodek Doskonalenia Kadr w Mysłowicach od 01-01-2011r. Akademia UDT.

 

                                       

 

 


          2.    Hakowy – Sygnalista / podsuwnicowy.

                 Celem kursu jest:

 

 

Zapoznanie  z  obowiązkami na stanowisku  hakowego / sygnalisty – podsuwnicowego / zwłaszcza: bezpiecznej pracy w zakresie transportu materiałów i innych przedmiotów, znajomością sposobów i metod współpracy z operatorem żurawia, dźwigu, suwnicy oraz umiejętnością posługiwania się umownymi znakami sygnalizacji.

 


Kurs jest organizowany na podstawie programu opracowanego przez Ośrodek Doskonalenia Kadr w Mysłowicach i zatwierdzony decyzja Ministra Gospodarki oraz zarejestrowany pod Nr 17/ FW/ 07
Wydany dla Nike-Ośrodek Szkoleniowo Doradczy z prawem do prowadzenia szkoleń i wydawania uprawnień.
Ośrodek Doskonalenia Kadr w Mysłowicach od 01-01-2011r. Akademia 

 

 

                                           

 

    
 
          3.    Kurs pierwszej pomocy przedmedycznej

                 Celem kursu jest:


Uzyskanie wiedzy oraz nabycie umiejętności w zakresie udzielania pierwszej pomocy przedlekarskiej w nagłych wypadkach.

Kurs jest organizowany na podstawie programu opracowanego przez PCK.


                                          


          4.    Kurs zakresu ochrony przeciwpożarowej.
                 Celem kursu jest:


Uzyskanie  wiedzy oraz nabycie umiejętności w zakresie prowadzenia działań ratowniczych w ramach ochrony przeciwpożarowej.Aktualności

ŚLĄSKIE CENTRUM CHORÓB SERCA - Nadzorowaliśmy rozbudowę Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu. Generalnym wykonawcą była firma GRUPA 3J S.A. Z dumą możemy powiedzieć że w całym okresie trwania prac budowlanych nie odnotowaliśmy ani jednego wypadku. więcej »
 
BUDOWA STADIONU NARODOWEGO W WARSZAWIE - bezpieczeństwo na placu budowy, sprawując stały nadzór nad warunkami pracy jako zewnętrzna służba bhp jednego z podwykonawców tej budowy, zapewniał pracownikom odzież roboczą i środki ochrony indywidualnej.więcej »
 
PROPAGOWANIE BEZPIECZNYCH WARUNKÓW PRACY - Aktywnie propagujemy zasady bezpiecznej pracy i dlatego też bierzemy czynny udział w różnych konferencjach, których organizatorami lub współorganizatorami są instytucje Państwowe, jak PIP, PIS, ZUS, UDT. więcej »
Copyright © 2005 - 2021 Nike - Ośrodek Szkoleniowo Doradczy, Strony internetowe: Vertes Design & obsługa IT: Komputery w Otwocku
Jesteś 431254 osobą na naszej stronie