wtorek, 9 marca 2021 r.

Warszawa - budowa Stadionu Narodowego

 

 

 

Budowa Stadionu Narodowego

 

 


Nike – Ośrodek Szkoleniowo Doradczy  we współpracy z M&J BUD Sp. z o.o. uczestniczył w budowie Stadionu Narod

owego w Warszawie.
 

Nike Ośrodek Szkoleniowo-Doradczy odpowiadał za bezpieczeństwo na placu budowy, sprawując stały nad

zór nad warunkami pracy jako zewnętrzna służba bhp jednego z podwykonawców tej budowy, zapewnialiśmy pracownikom odzież roboczą i środki ochrony indywidualnej.


Z dumą możemy powiedzieć że przez cały okres naszego nadzoru żaden z pracowników naszego klienta nie uległ wypadkowi, w szczytowym okresie prac odpowiadaliśmy za bezpieczeństwo ponad 300 pracowników.

 


Przeprowadzane kontrole zarówno przez służbę BHP budowy na czele której stała Pani Jolanta CHRZĄŚCIK jak również służby Państwowej Inspekcji Pracy wielokrotnie chwalili nas za profesjonalizm i nigdy też nie ukarali naszego klienta.

 

Na zdjęciu od lewej:

Kierownik Robót Firmy M&J BUD Sp. z o.o. Pan Piotr BANASIK
Katarzyna GRAD w firmie Nike – Ośrodek Szkoleniowo Doradczy odpowiedzi

alna za wdrażanie systemów zarządzania ryzykiem zawodowym
Piotr Robert PANIEC – Właściciel i Dyrektor Generalny

 

 

 

 

Aktualności

ŚLĄSKIE CENTRUM CHORÓB SERCA - Nadzorowaliśmy rozbudowę Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu. Generalnym wykonawcą była firma GRUPA 3J S.A. Z dumą możemy powiedzieć że w całym okresie trwania prac budowlanych nie odnotowaliśmy ani jednego wypadku. więcej »
 
BUDOWA STADIONU NARODOWEGO W WARSZAWIE - bezpieczeństwo na placu budowy, sprawując stały nadzór nad warunkami pracy jako zewnętrzna służba bhp jednego z podwykonawców tej budowy, zapewniał pracownikom odzież roboczą i środki ochrony indywidualnej.więcej »
 
PROPAGOWANIE BEZPIECZNYCH WARUNKÓW PRACY - Aktywnie propagujemy zasady bezpiecznej pracy i dlatego też bierzemy czynny udział w różnych konferencjach, których organizatorami lub współorganizatorami są instytucje Państwowe, jak PIP, PIS, ZUS, UDT. więcej »
Copyright © 2005 - 2021 Nike - Ośrodek Szkoleniowo Doradczy, Strony internetowe: Vertes Design & obsługa IT: Komputery w Otwocku
Jesteś 425636 osobą na naszej stronie