niedziela, 24 stycznia 2021 r.

Złote Certyfikaty Rzetelności

Od 2010 roku nieprzerwanie bierzemy udział w programie Rzetelna Firma.

W roku 2012 po raz pierwszy zostaliśmy wyróżnienie Złotym Certyfikatem Rzetelności, wyróżnienie to było i jest dla nas nagrodą prestiżową.

 

 

 

  

 

W roku 2013 ponownie znaleźliśmy się w gronie elitarnych przedsiębiorców którzy zostali nagrodzeni Złotymi Certyfikatami Rzetelności. Nagroda ta była dla nas potwierdzeniem iż otrzymanie jej w roku poprzednim nie było przypadkowe a polityka jakości i rzetelności jaką wdrażamy w Firmie jest właściwym kierunkiem rozwoju naszej firmy.

 

 

 

Aktualności

ŚLĄSKIE CENTRUM CHORÓB SERCA - Nadzorowaliśmy rozbudowę Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu. Generalnym wykonawcą była firma GRUPA 3J S.A. Z dumą możemy powiedzieć że w całym okresie trwania prac budowlanych nie odnotowaliśmy ani jednego wypadku. więcej »
 
BUDOWA STADIONU NARODOWEGO W WARSZAWIE - bezpieczeństwo na placu budowy, sprawując stały nadzór nad warunkami pracy jako zewnętrzna służba bhp jednego z podwykonawców tej budowy, zapewniał pracownikom odzież roboczą i środki ochrony indywidualnej.więcej »
 
PROPAGOWANIE BEZPIECZNYCH WARUNKÓW PRACY - Aktywnie propagujemy zasady bezpiecznej pracy i dlatego też bierzemy czynny udział w różnych konferencjach, których organizatorami lub współorganizatorami są instytucje Państwowe, jak PIP, PIS, ZUS, UDT. więcej »
Copyright © 2005 - 2021 Nike - Ośrodek Szkoleniowo Doradczy, Strony internetowe: Vertes Design & obsługa IT: Komputery w Otwocku
Jesteś 420388 osobą na naszej stronie