sobota, 17 kwietnia 2021 r.

Sklep BHP

Nike - Ośrodek Szkoleniowo Doradczy


Sklep BHP


ul. Warszawska 3
05-400 Otwock


tel./fax: 22 788-44-04
tel. kom.: (+48) 501-048-672
mail: salon.bhp@bhp-nike.com.pl


Godziny Otwarcia:


Od Poniedziałku do Piątku sklep czynny w godzinach:
Od. 09.00 do 17.00


W sobotę sklep czynny w godzinach
Od 10.00 do 14.00


Realizujemy zamówienia składane telefonicznie oraz w formie elektronicznej -  e-mail.
Druki zamówień do pobrania w zakładce „Dokumenty do pobranie”.
Zamówiony towar można odebrać w sklepie o ustalonej porze lub zostanie dowieziony do klienta pod wskazany adres na terenie całego kraju i UE.
Regulamin zakupów realizowanych telefonicznie i droga elektroniczną dostępny na stronie w zakładce „Dokumenty do pobrania”.

 

W niedziele oraz święta kościelne i państwowe sklep jest  nieczynny.


 


Wyświetl większą mapę

 

Aktualności

ŚLĄSKIE CENTRUM CHORÓB SERCA - Nadzorowaliśmy rozbudowę Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu. Generalnym wykonawcą była firma GRUPA 3J S.A. Z dumą możemy powiedzieć że w całym okresie trwania prac budowlanych nie odnotowaliśmy ani jednego wypadku. więcej »
 
BUDOWA STADIONU NARODOWEGO W WARSZAWIE - bezpieczeństwo na placu budowy, sprawując stały nadzór nad warunkami pracy jako zewnętrzna służba bhp jednego z podwykonawców tej budowy, zapewniał pracownikom odzież roboczą i środki ochrony indywidualnej.więcej »
 
PROPAGOWANIE BEZPIECZNYCH WARUNKÓW PRACY - Aktywnie propagujemy zasady bezpiecznej pracy i dlatego też bierzemy czynny udział w różnych konferencjach, których organizatorami lub współorganizatorami są instytucje Państwowe, jak PIP, PIS, ZUS, UDT. więcej »
Copyright © 2005 - 2021 Nike - Ośrodek Szkoleniowo Doradczy, Strony internetowe: Vertes Design & obsługa IT: Komputery w Otwocku
Jesteś 431251 osobą na naszej stronie