wtorek, 9 marca 2021 r.

Szkolenia inne

"Wiedza równa się świadomość, świadomość poparta wiedza jest gwarancja bezpieczeństwa i wysokiej jakości”.


Prawidłowo zorganizowane szkolenia, na które składają się:

 

  • Odpowiednio dobrana kadra wykładowców – trenerów
  • Dostosowanie tematyki/zagadnień /treści/ do potrze uczestników szkolenia
  • Dobór pomocy szkoleniowych stosownie do potrze
  • Przyjęcie odpowiedniej metody szkoleniowej 
  • Poznanie potrzeb zleceniodawcy i uczestników szkolenia a następnie odpowiednio dobrana forma szkolenia.  

Jest gwarancja przeprowadzenia szkoleń, które mogą być szkoleniami ciekawymi i na pewno też uczącymi uczestników szkolenia, zapoznając ich z tym co jest w ich pracy istotne i co przekłada się bezpośrednio na ich codzienne życie a jest na stałe związane z ich pracą.

Aktualności

ŚLĄSKIE CENTRUM CHORÓB SERCA - Nadzorowaliśmy rozbudowę Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu. Generalnym wykonawcą była firma GRUPA 3J S.A. Z dumą możemy powiedzieć że w całym okresie trwania prac budowlanych nie odnotowaliśmy ani jednego wypadku. więcej »
 
BUDOWA STADIONU NARODOWEGO W WARSZAWIE - bezpieczeństwo na placu budowy, sprawując stały nadzór nad warunkami pracy jako zewnętrzna służba bhp jednego z podwykonawców tej budowy, zapewniał pracownikom odzież roboczą i środki ochrony indywidualnej.więcej »
 
PROPAGOWANIE BEZPIECZNYCH WARUNKÓW PRACY - Aktywnie propagujemy zasady bezpiecznej pracy i dlatego też bierzemy czynny udział w różnych konferencjach, których organizatorami lub współorganizatorami są instytucje Państwowe, jak PIP, PIS, ZUS, UDT. więcej »
Copyright © 2005 - 2021 Nike - Ośrodek Szkoleniowo Doradczy, Strony internetowe: Vertes Design & obsługa IT: Komputery w Otwocku
Jesteś 425649 osobą na naszej stronie