Jesteśmy już po raz kolejni w gronie najlepszych.

26 czerwca 2014 roku w Sofitel Grand Hotelu w Sopocie po raz trzeci z rzędu firma Nike – Ośrodek Szkoleniowo Doradczy została wyróżniona złotym Certyfikatem Rzetelności. 

Wyraźnie to jest dla nas tym bardziej cenne, że 08 marca 2014 roku czyli niespełna 4 miesiące wcześniej obchodziliśmy 10 urodziny, dziesięć lat istnienia i dynamicznego rozwoju na polskim i europejskim rynku. 

Nike – Ośrodek Szkoleniowo Doradczy posiada na terenie Rzeczpospolitej Polskiej oddziały w   14 województwach, świadcząc naszym klientom usługi w zakresie BHP, ochrony środowiska, ochrony przeciw pożarowej, usługi księgowo kadrowe oraz prawne z zakresu prawa pracy, prawa cywilnego i prawa handlowego.

Na stałe współpracujemy z producentami odzieży roboczej oraz środków ochrony indywidualnej, pierwszej pomocy a w tym również producentami środków ochrony przeciw pożarowej z Polski oraz Austrii, Niemiec, Danii; Norwegii; Czech, Słowacji i Węgier. Zaopatrując naszych Klimtów w produkty o najwyższej światowej jakość. 

Otrzymanie złotego Certyfikatu Rzetelności po raz trzeci z rzędu jest dla nas dowodem na to, że w brew opinii niektórych środowisk w Polsce można a nawet należy prowadzić firmę uczciwie i rzetelnie, na zasadach wolno rynkowych z poszanowaniem praw klienta, kierując się wysokimi standardami jakości w zakresie świadczonych usług oraz etyka biznesu.

Nike – Ośrodek Szkoleniowo Doradczy od samego początku istnienia jako firma usługowo handlowa kieruje się zasadą że każdy klient wymaga osobnego potraktowania, z każdym z naszych obecnych i potencjalnych klientów prowadzimy osobne rozmowy, tak by poznać potrzeby i oczekiwania naszego rozmówcy – partnera a następnie dostosować naszą ofertę do jego indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Przy dynamicznie zmieniających się realiach rynku jesteśmy zawsze gotowi by dostosować naszą ofertę i zakres świadczonych usług do istniejących realiów i zmieniających się potrzeb klientów, gdyż naszym głównym celem nie jest sam zysk, ale zadowolenie naszych klientów i dobra opinia jaką wystawiają nam nasi klienci za co im wszystkim serdecznie dziękuję w imieniu wszystkich pracowników Nike – Ośrodek Szkoleniowo Doradczy oraz w imieniu własnym i mojej rodziny.

Właściciel i Dyrektor Generalny

Nike – Ośrodek Szkoleniowo Doradczy

dyp. mgr inż. Piotr Robert PANIEC